PROČ NA HOLUBKU?

LOKALITA

Jen hodinu jízdy z Brna a dvě hodinky autem od Prahy. Ideální jako víkendová destinace s železničním i autobusovým spojením.

FLEXIBILNÍ DÉLKA POBYTU 

Přejete si zdržet se jen na víkend nebo naopak celý týden? Sami, s partnerem, rodinou nebo skupinou kamarádů? Ve všech případech Vám vycházíme maximálně vstříc.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Cyklostezky, nekonečné lesy, Skiareál Harusák, dějiště Světového poháru v biatlonu nebo Městské lázně. Na Holubce je stále co dělat, nudit se určitě nebudete.

Pokud by Vám počasí nepřálo, můžete využít vysokorychlostní Wifi připojení nebo velkoplošní televizi.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Rodinný podnik s osobním přístupem a historií. Žádný velký hotel a čekání na recepci. Zde na Vás čeká pohoda, láhev vína na uvítanou a krásný výhled. Poradíme Vám, kam stojí za to jít a kde dobře vaří. 

KVALITNÍ VYBAVENÍ DOMU

Prázdninový dům pro vás pravidelně vylepšujeme a modernizujeme. Těšit se můžete na kvalitní nové postele, povlečení, nábytek, koupelnovou kosmetiku, vybavenou kuchyň včetně NESPRESSO kávovaru a další.

VÝBORNÉ HODNOCENÍ

Většina našich hostů odjíždí z Holubky maximálně spokojena. Dle dotazníků zpětné vazby dosahujeme průměrně hodnocení 8.7/10. Přečtete si vybrané recenze našich hostů na google.com nebo booking.com


Řadovka Holubka - Nové Město na Moravě
+ 420 603 226 119
radovkaholubka@gmail.cm 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!