NABÍDKA POKOJŮ

Každý z pokojů vypráví svůj unikátní příběh...

Píše se rok 1981 a nově nastěhovaná rodina tráví na Holubce své první Vánoce. Zasloužené. Aby taky ne - vždyť celý tento dům byl postaven jejich rukama. Po škole a práci, den co den, si na tomto místě přáli vytvořit společný domov. A to se jim nakonec povedlo.

Od té doby se začíná psát historie této řadovky a osudy jejích obyvatelů pokračují až do dnešních dnů, i když už mimo zdi této budovy. 

Vy máte nyní možnost do těchto příběhů nahlédnout.


LOŽNICE RODIČŮ

Nejprostornější pokoj na Holubce

Pokoj hlavy rodiny a jeho choti nabízí prostorné ubytování s manželskou postelí a výhledem do ulice. Budete to mít také blízko do koupelny, která se nachází hned vedle tohoto pokoje.

KVĚTIN POKOJ

Rohový pokoj pro větší soukromí

Pokoj nejmladšího ze tří sourozenců nabízí útulné ubytování a krásný výhled na Nové Město na Moravě. K dispozici je Vám manželská postel, prostorná skříň a balkón, který je společný i pro sousední, Mírův pokoj. 

MÍRŮV POKOJ

Útulný pokojík s nádhernými západy slunce

Jediný syn v tomto pokoji vystudoval střední školu a také část vysoké. Dnes zde naleznete původní nábytek a taktéž manželskou postel. Centrálně situovaná ložnice nabízí taktéž balkón.

 U JOLANEK

Moderně a stylově zařízená ložnice

 Na soukromém patře, daleko od hluku zbytku domu se nachází tento jedinečný pokoj s jednolůžkovou postelí a rozkládacím gaučem. Nabízí maximální soukromí i nádherný výhled do zahrady.